Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0003, Japan
¥71,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥71,000
Price per m²
¥2367
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0003, Japan
Loading map