Ohimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0818, Japan
¥39,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
48 m²
Price
¥39,000
Price per m²
¥813
The listing is located at Ohimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0818, Japan
Loading map