Yoshioka-Tennojihigashi, Taiwa, Miyagi Prefecture 981-3682, Japan
¥52,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥52,000
Price per m²
¥1300
The listing is located at Yoshioka-Tennojihigashi, Taiwa, Miyagi Prefecture 981-3682, Japan
Loading map