Listed today
Kamiyachimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-3132, Japan
¥48,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
¥48,000
Price per m²
¥1091
The listing is located at Kamiyachimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-3132, Japan
Loading map