Uematsu 4-chome, Natori, Miyagi Prefecture 981-1226, Japan
¥68,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
¥68,000
Price per m²
¥1545
The listing is located at Uematsu 4-chome, Natori, Miyagi Prefecture 981-1226, Japan
Loading map