Listed today
Hirakamachi, Hakusan, Ishikawa Prefecture 929-0231, Japan
¥49,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
47 m²
Price
¥49,000
Price per m²
¥1043
The listing is located at Hirakamachi, Hakusan, Ishikawa Prefecture 929-0231, Japan
Loading map