Noda 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8045, Japan
¥81,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
50 m²
Price
¥81,000
Price per m²
¥1620
The listing is located at Noda 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8045, Japan
Loading map