Ishida, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0005, Japan
¥61,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
50 m²
Price
¥61,500
Price per m²
¥1230
The listing is located at Ishida, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0005, Japan
Loading map