Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0022, Japan
¥138,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
48 m²
Price
¥138,000
Price per m²
¥2875
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0022, Japan
Loading map