Listed today
Isogo Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥49,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
¥49,500
Price per m²
¥3300
The listing is located at Isogo Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map