Listed today
C, 旭自転車歩行者道第1号線, Midori Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 458-0044, Japan
¥62,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥62,050
Price per m²
¥2387
The listing is located at C, 旭自転車歩行者道第1号線, Midori Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 458-0044, Japan
Loading map