新宿区立落合第一小学校, Central Circular Route, Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
¥69,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
¥69,000
Price per m²
¥4600
The listing is located at 新宿区立落合第一小学校, Central Circular Route, Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
Loading map