Listed today
Tomihisacho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥128,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥128,000
Price per m²
¥4267
The listing is located at Tomihisacho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map