Listed today
御影本町3号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0046, Japan
¥83,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥83,074
Price per m²
¥3195
The listing is located at 御影本町3号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0046, Japan
Loading map