Pâtisserie, Edogawabashi-dori, Yamabukicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥120,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥120,000
Price per m²
¥5714
The listing is located at Pâtisserie, Edogawabashi-dori, Yamabukicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map