Listed today
Chuo Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
¥47,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥47,000
Price per m²
¥2136
The listing is located at Chuo Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
Loading map