Takadanobaba, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥92,000 / month
For more information, please
For more information, please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
14 m²
Price
¥92,000
Price per m²
¥6571
The listing is located at Takadanobaba, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map