Listed today

1 room apartment of 26m² in Osaka

榎並工務店, 府道41号線, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0023, Japan

82,320 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

1R Apartment

Property type

apartment

Rooms

1

Size

26 m²

Price

82,320 ¥

Price per m²

3166 ¥

Map

Loading map