Listed today
Mimomi-kaido, Hanamigawa Ward, Chiba, Chiba Prefecture 262-0032, Japan
¥80,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥80,550
Price per m²
¥2983
The listing is located at Mimomi-kaido, Hanamigawa Ward, Chiba, Chiba Prefecture 262-0032, Japan
Loading map