Shinjuku 1, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥95,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥95,000
Price per m²
¥3276
The listing is located at Shinjuku 1, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map