Listed today
Komahayashi-motomachi 3-chome, Fujimino, Saitama Prefecture 354-0044, Japan
¥68,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥68,550
Price per m²
¥2211
The listing is located at Komahayashi-motomachi 3-chome, Fujimino, Saitama Prefecture 354-0044, Japan
Loading map