Listed today
Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0897, Japan
¥81,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥81,074
Price per m²
¥3525
The listing is located at Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0897, Japan
Loading map