Listed today
原田元町第9号線, Harada-motomachi 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0808, Japan
¥73,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥73,550
Price per m²
¥2829
The listing is located at 原田元町第9号線, Harada-motomachi 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0808, Japan
Loading map