Listed today
Nihonbashi bakurocho, Chuo, Tokyo 103-0002, Japan
¥98,614 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥98,614
Price per m²
¥3945
The listing is located at Nihonbashi bakurocho, Chuo, Tokyo 103-0002, Japan
Loading map