Listed today
Mori no toshoshitsu, 3, Maruyamachō, Shibuya, Tokyo 150-0044, Japan
¥124,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥124,000
Price per m²
¥5167
The listing is located at Mori no toshoshitsu, 3, Maruyamachō, Shibuya, Tokyo 150-0044, Japan
Loading map