Listed today
Koraibashi-dori, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0043, Japan
¥159,230 / month
Private apartment with full set of furniture and appliance.
Private apartment with full set of furniture and appliance.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥159,230
Price per m²
¥6124
The listing is located at Koraibashi-dori, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0043, Japan
Loading map