Listed today
Minami Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 457-0051, Japan
¥73,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥73,574
Price per m²
¥2725
The listing is located at Minami Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 457-0051, Japan
Loading map