Listed today
Natsumezaka-Dori, Kikuicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥135,000 / month
no key money no agency fee 0.5 month rent free stay
no key money no agency fee 0.5 month rent free stay
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥135,000
Price per m²
¥4655
The listing is located at Natsumezaka-Dori, Kikuicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map