Listed today
県道49号大野城二丈線, Sawara Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 814-0175, Japan
¥64,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥64,074
Price per m²
¥2464
The listing is located at 県道49号大野城二丈線, Sawara Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 814-0175, Japan
Loading map