Listed today
Arbol, River-dori, Shinkawa 2, Chuo, Tokyo 104-0043, Japan
¥81,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥81,000
Price per m²
¥3375
The listing is located at Arbol, River-dori, Shinkawa 2, Chuo, Tokyo 104-0043, Japan
Loading map