Listed today
西川口三丁目, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0021, Japan
¥89,000 / month
Facilities: 5,000 yen increase, 0000 yen, 000 yen plan available Please be sure to
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥89,000
Price per m²
¥4684
The listing is located at 西川口三丁目, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0021, Japan
Loading map