Listed today
Sakurada-dori, Higashi-Gotanda 5, Shinagawa, Tokyo 141-0022, Japan
¥74,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥74,000
Price per m²
¥4111
The listing is located at Sakurada-dori, Higashi-Gotanda 5, Shinagawa, Tokyo 141-0022, Japan
Loading map