Listed today
Irifune, Chuo, Tokyo 104-0042, Japan
¥135,000 / month
no key money
no key money
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥135,000
Price per m²
¥4821
The listing is located at Irifune, Chuo, Tokyo 104-0042, Japan
Loading map