Listed today
Tsuboya 2-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥64,721 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥64,721
Price per m²
¥2232
The listing is located at Tsuboya 2-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map