Listed today
御影塚町8号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0045, Japan
¥73,550 / month
With low move in cost; good for both of long term and short term stay
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥73,550
Price per m²
¥2724
The listing is located at 御影塚町8号線, Higashinada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 658-0045, Japan
Loading map