Listed today
神戸駅前19号線, Hyogo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 652-0811, Japan
¥81,790 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥81,790
Price per m²
¥3408
The listing is located at 神戸駅前19号線, Hyogo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 652-0811, Japan
Loading map