215. Sokak, 34485 Sarıyer, Turkey
₺130,000 / month
2+1 For Rent in Vadistanbul 7. Floor 130 M2 Forest Facade Please
Property type
apartment
Rooms
3
Size
130 m²
Price
₺130,000
Price per m²
₺1000
The listing is located at 215. Sokak, 34485 Sarıyer, Turkey
Loading map