Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0215, Japan
¥31,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥31,000
Price per m²
¥1409
The listing is located at Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0215, Japan
Loading map