鹿妻北二丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0043, Japan
¥43,000 / month
日当り良好で、角部屋の1LDK
日当り良好で、角部屋の1LDK
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥43,000
Price per m²
¥1303
The listing is located at 鹿妻北二丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0043, Japan
Loading map