Ayukawa Station Line, Ayukawacho 2-chome, Hitachi, Ibaraki Prefecture 316-0001, Japan
¥30,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥30,000
Price per m²
¥1667
The listing is located at Ayukawa Station Line, Ayukawacho 2-chome, Hitachi, Ibaraki Prefecture 316-0001, Japan
Loading map