Nichome Sakaba Ponta, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0804, Japan
¥45,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
34 m²
Price
¥45,000
Price per m²
¥1324
The listing is located at Nichome Sakaba Ponta, Bansui-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0804, Japan
Loading map