古川小稲葉町, Osaki, Miyagi Prefecture 989-6155, Japan
¥34,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
36 m²
Price
¥34,000
Price per m²
¥944
The listing is located at 古川小稲葉町, Osaki, Miyagi Prefecture 989-6155, Japan
Loading map