Supalai Prima Riva, 1338, Palm Arcade, Pak Khlong Chong Nonsi, Yan Nawa District, 10120, Thailand
฿39,998 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
128 m²
Price
฿39,998
Price per m²
฿312
The listing is located at Supalai Prima Riva, 1338, Palm Arcade, Pak Khlong Chong Nonsi, Yan Nawa District, 10120, Thailand
Loading map