東北大学 明善寮, Atagokamisugi-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
¥32,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥32,000
Price per m²
¥1684
The listing is located at 東北大学 明善寮, Atagokamisugi-dori Ave., Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
Loading map