Listed today

2 rooms apartment of 54m² in Stockholm

Torshamnsgatan, 191 42 Stockholm, Sweden

10,436 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

2 RoK

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

10,436 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

193 kr

Map

The listing is located at Torshamnsgatan, 191 42 Stockholm, Sweden

Loading map