Listed 2 days ago
7022 Trondheim, Norway
8,500 kr / month
2-roms leilighet til leie Umøblert sokkelleilighet på Byåsen, totalt 36 m2. Inneholder stue, soverom, kjøkken, gang, bad og vaskerom. Kort vei til buss og trikk.
2-roms leilighet til leie Umøblert sokkelleilighet på Byåsen, totalt 36 m2. Inneholder stue, soverom, kjøkken, gang, bad og vaskerom.
Kort vei til buss og trikk.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
8,500 kr
Price per m²
236 kr
The listing is located at 7022 Trondheim, Norway
Loading map