2 rooms apartment of 48m² in Bergen

Bergen, Strømgaten, 5016 Bergen, Norway

7,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2-roms med gjennomgående god kvaliteter

2-roms med gjennomgående god kvaliteter Leiligheten inneholder entre, kott, separat wc, stort fliselagt bad med plass til vaskemaskin og tørketrommel, lyst romslig kjøkken med åpning til stue.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

7,800 kr

Price per m²

163 kr

Map

The listing is located at Bergen, Strømgaten, 5016 Bergen, Norway

Loading map