Listed yesterday

1 room apartment of 59m² in Trondheim

7080 Heimdal, Norway

11,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2-roms sokkelleilighet

2-roms sokkelleilighet 2-roms sokkelleilighet beliggende sentralt på Heimdal. Åsheim barne- og ungdomsskole ligger på naboeiendommen og Coop Extra et steinkast unna.Her kan du bo med kort vei til offentlige tjenestetilbud i Heimdal sentrum, samtidig som leiligheten ligger i umiddelbar nærhet til skog og mark. I marka er det et attraktivt turterreng for både sommer- og vinteraktiviteter. Bussholdeplass ligger rett borte i gata og det er gode bussforbindelser til og fra Heimdal, Trondheim sentrum og omegn. Parkeringsplass for en bil. Ønsker langtidsleie. Ta gjerne

Property type

apartment

Rooms

1

Size

59 m²

Price

11,800 kr

Price per m²

200 kr

Map

The listing is located at 7080 Heimdal, Norway

Loading map