Rådman Ledins väg, 193 35 Sigtuna, Sweden
10,472 kr / month
+55, Inglasad balkong
+55, Inglasad balkong
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
10,472 kr
Price per m²
198 kr
The listing is located at Rådman Ledins väg, 193 35 Sigtuna, Sweden
Loading map