Listed today
Shimana, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 300-2657, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1429
The listing is located at Shimana, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 300-2657, Japan
Loading map